Zarabiaj na własnym apartamencie
w działającym hotelu 4*
w Centrum Wrocławia

Prestiż czterogwiazdkowego hotelu, silna międzynarodowa marka i doskonała lokalizacja: z tego połączenia powstały wyjątkowe apartamenty inwestycyjne we Wrocławiu.

Decydując się na zakup nieruchomości, stajesz się właścicielem apartamentu w wysoko ocenianym, dobrze funkcjonującym hotelu z podpisaną 15-letnią umową z operatorem.

O inwestycji

Wysoki standard

Czterogwiazdkowy hotel

funkcjonujący pod marką Best Western

Doskonała lokalizacja

200 m od dworca PKP
900 m od Rynku

Bezobsługowa inwestycja

Funkcjonujący obiekt zarządzany przez profesjonalnego operatora

umowa na 15 lat

Best Western Premier Hotel City Center położony jest w samym sercu Wrocławia, jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie. Tętniący życiem Rynek Główny, który przyciąga turystów przez cały rok, jest zlokalizowany zaledwie 900 m od hotelu, a zrewitalizowany w 2012 r. dworzec Wrocław Główny jest usytuowany tuż obok hotelu, w odległości 200 m. Ponadto w odległości 500 m od hotelu znajdują się dwa duże centra biznesowe.


Z myślą o komforcie naszych gości w obiekcie została zaplanowana strefa relaksu, sala fitness, spa oraz bogato wyposażona siłownia. W obiekcie znajdziemy również znakomitą restaurację, która zaspokoi podniebienia nawet najbardziej wymagających gości. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy dodatkowo funkcjonalną salę konferencyjną.Dlaczego warto?

 • Działająca inwestycja
  Best Western Premier Hotel City Center to funkcjonujący obiekt, z wysokimi ocenami na portalach rezerwacyjnych.
 • Silna marka: jedyny hotel Best Western Premier we Wrocławiu
  Inwestycja sygnowana jest przez jedną z największych na świecie sieci hotelowych, do której należy obecnie około 4 000 hoteli w ponad 100 krajach.
 • Sprawdzony operator: 15-letnia umowa z Grupą Dobry Hotel
  Hotel poprowadzi operator specjalizujący się w zarządzaniu obiektami hotelarsko-gastronomicznymi, mający pod swoją opieką 8 hoteli w Polsce.
 • Bezobsługowa inwestycja: pasywny przychód przez cały rok
  Czynsz w wysokości 6,5% ceny lokalu w skali roku, liczony od wartości wyposażonego apartamentu.

Wrocław: to się opłaca

 • Kulturalna Stolica Europy
  W międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018 Wrocław wygrał między innymi z takimi miastami jak Mediolan, Amsterdam, Ateny czy Paryż.
 • Rozwijająca się turystyka
  Obłożenie hoteli we Wrocławiu w 2016 r. wzrosło o blisko 6 punktów procentowych (do ponad 72%), a średnie ceny o 27 zł (do 231,50 zł), co przełożyło się na najwyższy w Europie wzrost RevPAR-u (przychód na 1 dostępny pokój) – o 23%.
 • Istotny ośrodek biznesowy
  To jeden z najprężniej rozwijających się biznesowych ośrodków w kraju, w którym swoje centra mają światowe marki, m.in. Nokia, Credit Suisse, PWC, Capgemini, Google. Wrocław zajmuje trzecie miejsce w Polsce w przygotowanym przez Tholons rankingu najlepszych lokalizacji dla outsourcingu usług.
 • Ważny punkt na mapie MICE
  Wrocław jest miejscem wielu wysokiej rangi wydarzeń, w tymi międzynarodowych konferencji i kongresówm, m.in. The Global Forum, gali Europejskiej Nagrody Filmowej.

Dowiedz się więcej


Administratorem danych jest Lloyd Properties Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-667), ul. Koszykowa 61a. Podanie danych jest dobrowolne.
Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności dostępnej tutaj.